Strateji Oyunları

Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA | Torrent İndir | Full İndir

Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA | Torrent İndir | Full İndir

Total War Saga THRONES OF BRITANNIA Torrent İndir

Türü: Strateji

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 7.1 GB

Çıkış Tarihi: 2 May 2018

Total War ™ Saga: Britannia’nın Tahtları Yıl 878 yılında, büyük İngiliz kralı Alfred Büyük Edington savaşında kahramanca bir savunma yaptı ve Viking işgalini köreltti. İskandinav savaş ağaları İngiltere’nin dört bir yanına yerleşti. Yaklaşık 80 yıl içinde ilk kez, arazi kırılgan bir barış halindedir, bu saygın ada boyunca, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler kralları yaklaşan bir değişim zamanı hisseder; bir fırsat zamanı. Antlaşmalar olacak. Savaş olacak. Tarihin en büyük uluslarından birinin yükselişini gösteren bir efsanede efsane haline gelen bir servet olacak. Thrones of Britannia, modern Britanya’nın geleceğini tanımlamak için gelecek olan, tarihte kritik bir anı yeniden yazmanıza meydan okuyacak bağımsız bir Toplam Savaş oyunudur. On oynanabilir grupla, Anglo-Saksonlar, Galyalı klanlar, Gal kabileleri veya Viking yerleşimcilerinin şanına bir krallık inşa etmeli ve savunmalısınız. İttifaklar oluşturun, gelişen yerleşimleri yönetin, orduları yükseltin ve bugüne kadarki en ayrıntılı Toplam Savaş haritasında fetih kampanyalarına başlayın. Stratejinizi seçin Büyük Kampanya, görkemli bir Zafer için birden fazla rota sunuyor; silah kuvvetiyle bölgenizi agresif bir şekilde genişletin, inşaat, ileri teknoloji ve etki yoluyla ün kazanın veya seçtiğiniz fraksiyonun geçmişine dayanan bir dizi benzersiz hedefi tamamlayın. Tamamlandığında, önemli bir geç oyun mücadelesi ve nihai, nihai zafer koşulu için kendinizi sabitleyin.İskoçya’nın karlı dağlık alanlarından Kent’in meyve bahçelerine ve çayırlarına kadar keşfedin ve savaşın sisini geri itin ve Anglo-Sakson Britanya’nın boyutu. Çeşitli kasabalar, şehirler ve kırsal ortamlar birçok farklı savaş alanı ortamına ilham verir. Yeni capturable küçük yerleşimlerin sağladığı stratejik fırsatlarla denemeler yapın. Düşmanlarınızın ticaret yollarını kısın ve onları güçlü, savunulabilir konumlardan uzaklaştırın. Viking savaş ağası veya Anglo-Sakson kralı, efsanelerini tanımlayın Her hizip, genellikle otantik tarihsel olaylara ve zamanın sorunlarına dayanan bir dizi benzersiz olay ve dallanma ikilemi ile karşı karşıya kalacaktır.

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: macOS 10.13.4İşlemci: 1.8GHz Intel Core i3 or betterBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: 1GB Nvidia 650M, 2GB AMD Radeon M290, Intel Iris Pro 5200 or better (see notes for more details)Depolama: 15 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: The game is supported on the following Macs. To check your Mac model and when it was released, select About This Mac from the Apple menu on your menu bar. * All 13″ MacBook Pros released since 2016 * All 15” Retina MacBook Pros released since Mid 2012 * All 15″ Macbook Pros released since Mid 2012 with a 1GB Graphics Card * All 21.5” iMacs released since Late 2013 with a 1.8GHz i3 processor or better * All 27” iMacs released since Late 2013 (1) * All 27″ iMac Pros * All Mac Pros released since Late 2013 1. Late 2012 models with a Nvidia 675MX or Nvidia 680MX graphics cards are also supported. ——— The following Macs are capable of running the game but do not consistently meet the standards required for official support. * All Mac Mini’s since Late 2012 * All 12″ Macbooks released since Early 2015 * All 13″ Macbook Airs released since Mid 2012 * All 13″ Macbook Pros released since Mid 2012 * All 13” Retina MacBook Pros released since Mid 2012 * All 21.5” iMacs released since Early 2013 ——— Please note for your computer to meet the minimum requirements it must match or better all elements of the listed system requirements. For more detailed specifications check the Feral website.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bitİşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHzBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080pDepolama: 30 GB kullanılabilir alan

4 2 votes
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close