Savaş OyunlarıStrateji Oyunları

Total War: ATTILA | Torrent İndir | Full İndir

Total War: ATTILA | Torrent İndir | Full İndir

Total War ATTILA Torrent İndir

Türü: Strateji – Savaş

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 12.6 GB

Çıkış Tarihi: 17 Şub 2015

Kıtlık, hastalık ve savaşın kararan arka planına karşı, Doğu’nun büyük bozkırlarında yeni bir güç yükseliyor. Sırtında bir milyon atlı ile, nihai savaşçı kral yaklaşıyor ve manzaraları Roma’ya çıkıyor… Sıra tabanlı stratejiyi gerçek zamanlı taktiklerle birleştiren çok ödüllü PC serisindeki bir sonraki taksit, Total War: ATTILA oyuncuları oyuncuları MS 395’e geri döndü. Karanlık Çağların en şafağında kıyamet kargaşası zamanı. Hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceksiniz? Dünyadaki baskıyı süpürecek ve kendi barbar veya Doğu krallığını kuracak mısınız? Yoksa nihai hayatta kalma stratejisi mücadelesinde Roma İmparatorluğu’nun son kalıntıları olarak yaklaşan fırtınaya karşı mı dayanacaksınız?

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows Vista*İşlemci: Intel Core 2 Duo 3 GHzBellek: 3 GB RAMEkran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT or Intel HD 4000DirectX: Sürüm 10Depolama: 35 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: PC integrated graphics chipsets require 64 bit Windows, e.g. Intel HD series.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7*İşlemci: 2nd Generation Intel Core i5Bellek: 4 GB RAMEkran Kartı: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 560 Ti or AMD Radeon HD 5870DirectX: Sürüm 11Depolama: 35 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: PC integrated graphics chipsets require 64 bit Windows, e.g. Intel HD series.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close