Açık DünyaAksiyon OyunlarıOyun

The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition | Torrent İndir | Full İndir

The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition | Torrent İndir | Full İndir

The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition Torrent İndir

Türü: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 14.99 GB

Çıkış Tarihi: 17 May 2011

Profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia hakkındaki RPG destanının ikinci bölümü olan The Witcher 2: Assassins of Kings, PC’de şimdiye kadar yayınlanan en ayrıntılı ve benzersiz rol yapma oyunlarından birini üretmek için olgun, düşündürücü bir hikaye anlatıyor. Anlatılmamış bir kaos zamanı geldi. Güçlü güçler, iktidar ve nüfuz mücadelesinde perde arkasında çatışır. Kuzey Krallıkları savaş için harekete geçiyor. Ancak yürüyüşteki ordular kanlı bir komployu durdurmak için yeterli değil … ANAHTAR ÖZELLİKLER DİMETLEYİCİ, OLGUN, DOĞRUSAL OLMAYAN HİKAYE Başka hiçbir şeye benzemeyen bir fantezi dünyasında geçen devasa, duygusal olarak yüklü, doğrusal olmayan bir hikayeye dalın. Her kararın korkunç sonuçlara yol açabileceği karmaşık ve kapsamlı bir maceraya atılın. 4 farklı başlangıç ​​ve 16 farklı son içeren 40 saatten fazla anlatı odaklı oyun oynayın. Dinamik aksiyonu iyi geliştirilmiş RPG mekanikleriyle benzersiz bir şekilde birleştiren bir savaş sistemi kullanarak MUHTEŞEM, ACİL, TAKTİK SAVAŞI Hem yakın dövüş hem de menzilli seçenekler içeren bir dizi benzersiz cadı silahı kullanın. Çok çeşitli taktik seçenekleri kullanarak savaşa hazırlanın: zanaat iksirleri , tuzaklar ve yemler kur, sihir yap ve düşmanlarına gizlice yaklaş. GERÇEKÇİ, BÜYÜK, SÜREKLİ OYUN DÜNYASI Kana susamış canavarların öfkelenirken, uğursuz olayların tüm nüfusun yaşamını şekillendirdiği derin, zengin bir oyun dünyasını keşfedin. Sayısız, çeşitli yerleri keşfedin: canlı ticaret merkezlerinden hareketli maden kasabalarına, güçlü kalelere ve kalelere; anlatmak zorunda oldukları hikayeleri ve sakladıkları karanlık sırları keşfedin. KESME KENAR TEKNOLOJİSİ CD PROJEKT RED şirket içi teknolojisi REDengine sayesinde, güzel grafikler ve sofistike oyun içi mekanikler içeren inandırıcı bir yaşayan ve nefes alan dünyayı deneyimleyin. WITCHER 2 İYİLEŞTİRİLMİŞ SÜRÜM HAKKINDA Enhanced Edition pek çok yeni ve heyecan verici içeriğe sahiptir.Ek oyun saatleri: Daha önce görülmemiş yerlerde geçen, hikayeyi genişleten ve yeni karakterler, gizemler ve canavarları tanıtan yeni maceralar.Yeni oyun tanıtımı ve sinema: Tüm yeni animasyonlar ve BAFTA Ödülü sahibi ve Akademi Ödülü adayı Tomasz Bagiński tarafından yönetilen yeni bir önceden oluşturulmuş sinematik giriş dahil olmak üzere ara sahneler. Sonsuz düşman dalgaları ve savaş becerilerini test edin.Yeni, kapsamlı bir eğitim sistemi, oyuncuları oyun dünyasına ve Geralt’ın maceralarına yavaş yavaş ve sorunsuz bir şekilde dahil eden Karanlık Modu – benzersiz karanlık temalı öğelerle zorlu oyuncular için tasarlanmış bir zorluk seviyesi. Bu zorluk seviyesinde, savaş hazırlığı, savunma manevraları ve fırsatçı saldırıya daha da fazla vurgu yapılır. Witcher 2 Enhanced Edition şu bonus öğelerle birlikte gelir: MP3 formatında resmi film müziğiOyunun dünyasının haritası Hem acemi hem de deneyimli roller için bir görev el kitabı- oyun hayranları oyun kılavuzu “Durumun Nedenleri” dijital çizgi roman.

 

MİNİMUM:

En Düşük:İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7İşlemci: Intel 2.2 GHz Çift Çekirdek veya AMD 2.5 GHz Çift ÇekirdekBellek: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)Ekran Kartı: GeForce 8800 (512 MB) veya Radeon HD3850 (512 MB)DirectX®: Sabit Disk: 25GBSes:

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7İşlemci: Intel veya AMD Dört ÇekirdekBellek: 3 GB (Win XP), 4GB (Win Vista/Win 7)Ekran Kartı: GeForce 260 (1 GB) veya Radeon HD 4850 (1 GB)DirectX®: Sabit Disk: 25GBSes:

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close