Aksiyon Oyunları

Super Meat Boy Forever | Torrent İndir | Full İndir

Türü: Aksiyon, 2D

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: Belirtilmemiş

Meat Boy and Bandage Girl 2010’dan beri bir çift olarak büyüdü. Görünen o ki, iki aşk kuşu gökyüzündeki patlayan bir laboratuardan kaçıyorlardı. Şimdi bu yıl, ve kızlarını Nugget’ı dünyaya davet ettiler. Bir aile olarak hayattan zevk alan barışçıl günleri, Dr. Fetus’un sümükleri paslı bir kürekle yendiklerinde ve Nugget’ı kaçırdıklarında aniden sona erdi! Şimdi kızlarını Tony Stark’ın sadece inceltilmiş bir versiyonu olarak tanımlanabilecek kavanoza çılgınca bir ceninden kurtarmak için Et Çocuğu ve Bandaj Kızına kalmış.

  • Süper Meat Boy Forever, Süper Meat Boy’un devamıdır! Bu, orijinali tutan yeni bir deneyim. Tutulma gözlüklerinizi hala almadığınız sürece doğrudan bakmayın.
  • 7200 bireysel el yapımı seviyeleri, her oynadığınızda size yeni bir meydan okuma vermek için dinamik olarak birleştirir. Yedi bin iki yüz seviye. Yapamayacağımızı söylediler ama yaptık. Onlar kim? Sorma. Sormaktan hoşlanmıyorlar.
  • Zor, ama adil. Yaşamdaki hiçbir şey kolay değildir. Sadece Dark Soulman’a sor.
  • Et Boy ve Bandaj Kız geri mücadele edebilir. Paris’teki aile tatiliyle ilgili belgeseldeki tıpkı Liam Neeson gibi ebeveynlerinin ham öfkesini düşmanlarına bırakma zamanı.
  • Daha önce olduğundan daha büyük patron savaşları. Aklın uçmuş olacak. Çorapların havaya uçacak. Bunlardan hiçbiri Meat Takımı sorumlu değildir.
  • Çarpıcı detay ve çözünürlük ile yepyeni sanat. Burada çok fazla piksel var. Sahip olduğunuz en büyük ekranı kapın ve bu noktaların renklerle hızla renk değiştirdiğini izleyin. Yine de çok yakın oturma. (Ailen evde değilse, söylemeyeceğimiz kadar yakın oturabilirsin, ama Team Meat bunlardan hiçbiri için sorumluluk kabul etmiyor.)
  • Ridiculon tarafından bestelenen bir film müziği o kadar yoğun ki, Wyoming eyaleti, bütün bir ses cihazını yasaklayabildi ve sadece tek bir notanın Yellowstone’un altındaki uykudaki süper volkanın karanlık bir çağda patlamasına neden olacağından korktu.
  • Oyun animasyonlarında hazırlanmış çerçeve ustaları ve ustalıkla oluşturulmuş duyguları deneyimlemenizi sağlayacak animasyonlu ekran görüntüleri.
  • Öylesine zengin ve hareketli bir hikaye ki Citizen Kane bir nem alma cihazı için unboxing videosu gibi görünmesini sağlıyor.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Core i3 veya AMD eşdeğeri

Bellek: 2 GB RAM

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

OYUN ÇIKIŞ YAPINCA EKLENECEK.

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

CreationEpic

Kendini yenilemeyen, mazide kalmaya mahkumdur. Yenilikçi bir adam.

İlgili Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Close
Close