Korku Oyunları

SOMA | Torrent İndir | Full İndir

SOMA | Torrent İndir | Full İndir

SOMA Torrent İndir

Türü: Korku

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 11.5 GB

Çıkış Tarihi: 21 Eyl 2015

SOMA, Amnesia: The Dark Descent’in yaratıcıları Frictional Games’ten bir bilimkurgu korku oyunudur. Kimlik, bilinç ve insan olmanın ne demek olduğu hakkında rahatsız edici bir hikaye.

Radyo öldü, yiyecekler tükendi ve makineler insan olduklarını düşünmeye başladı. Sualtı tesisi PATHOS-II dayanılmaz bir izolasyon yaşamıştır ve bazı zor kararlar almak zorunda kalacağız. Ne yapılabilir? Ne mantıklı? Savaşacak ne kaldı?

SOMA dünyasına girin ve okyanus dalgalarının derinliklerine gömülü dehşetlerle yüzleşin. Kaosun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kilitli terminalleri ve gizli belgeleri inceleyin. Son kalan sakinleri arayın ve sonuçta istasyonun kaderini şekillendirecek olaylara katılın. Ancak dikkatli olun, her köşede tehlike var: bozuk insanlar, bükülmüş yaratıklar, çılgın robotlar ve hatta anlaşılmaz bir her yerde mevcut olan A.I.

Her biriyle nasıl başa çıkacağınızı bulmanız gerekecek. Sadece geri dönüşün olmadığını hatırlayın, ya düşmanlarınızı alt edin ya da koşmaya hazır olun.

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows Vistaİşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4GhzBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3Depolama: 25 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: Integrated Intel graphics are not supported. They should work (Intel HD 4000-series or better), but with issues.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7İşlemci: Core i5 / AMD FX 2.4GhzBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 480 / AMD Radeon HD 5970. OpenGL 3.3Depolama: 25 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: Integrated Intel graphics are not supported. They should work (Intel HD 4000-series or better), but with issues.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close