OyunSavaş Oyunları

Sniper Elite 4 | Torrent İndir | Full İndir

Sniper Elite 4 | Torrent İndir | Full İndir

Sniper Elite 4 Torrent İndir

Türü: Savaş Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 47.98 GB

Çıkış Tarihi: 13 Şub 2017

“Sniper Elite 4, kendi yolunuzu çizmenizi sağlayan akıllı, stratejik bir nişancı oyunudur” IGN, 8.3 / 10 “Çılgınca eğlenceli bir 2.Dünya Savaşı gizlilik macerası” Eurogamer, Önerilen “Öncüllerinden çok daha iyi performans gösteren iddialı bir gizlilik oyunu” PC World, 4 / 5 Şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en gelişmiş 2.Dünya Savaşı nişancı oyununda rakipsiz keskin nişancılık özgürlüğünü keşfedin. Savaş zamanı İtalya’yı Faşizmin pençesinden kurtarırken devasa seviyelerde taktiksel üçüncü şahıs dövüşü, oynanış seçimi ve destansı uzun atışları deneyimleyin. Sniper Elite 4, ödüllü selefinin ardından, oyuncuları güzel İtalyan yarımadasında, güneşli Akdeniz sahil kasabalarından antik ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına taşıyor. İtalyan Direnişinin cesur erkek ve kadınlarının yanı sıra, Avrupa’daki Müttefiklerin savaşını daha başlamadan durdurma potansiyeline sahip korkunç yeni bir tehdidi alt edin. GENİŞLETİCİ KAMPANYAYüzlerce düşman, araç ve yüksek seviyeli büyük sefer seviyelerinde saatlerce süren sürükleyici oyun Nazi subaylarını avlamak için sıraladı. Hedeflerinize giden yolu kendiniz oluşturun, yeni keskin nişancı yuvalarını ortaya çıkarın, gizli yan görevler, koleksiyon parçaları ve daha fazlasını bulun! ÖDÜL KAZANAN KESKİN NİŞANCI Keskin nişancıların yüzlerce kişiden fazla tatmin edici atışlar yapmak için rüzgar, yerçekimi ve kalp atış hızını hesaba katması gereken, türü belirleyen tüfek balistiklerini deneyimleyin. EKSTENSİF ARSENAL Etkileyici bir dizi ikonik 2.Dünya Savaşı keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, hafif makineli tüfekler, ağır silahlar, tuzaklar, el bombaları ve patlayıcılarla her türlü muharebe durumuna sorunsuz bir şekilde uyum sağlayın.DERİN ÖZELLEŞTİRMESİ kapsam büyütme, namlu çıkış hızı ve kararlılığı. Herhangi bir karşılaşma için özel teçhizatlar oluşturun ve düzenleyin.SLICK GEZİLERİ VE ÇEKİLENLER Düşmanların altından kalkmak ve siper arkasından, çıkıntılardan sarkarak ve daha fazlasını öldürmek için oyunun geniş ortamlarında tırman, as, yalpalama ve zıpla! KILL CAMS Sniper Elite’in beğenilen X-ray Öldürme Kamerası yepyeni görseller ve özelliklerle geri dönüyor ve şimdi en etkileyici yakın dövüş saldırılarınızı ve patlayıcı tuzak öldürmelerinizi kemik kıran ayrıntılarla çerçeveliyor.TACTICAL CO-OPTüm kampanyayı başka bir oyuncuyla çevrimiçi oynayın veya adanmışa atlayın 4 oyuncuya kadar kooperatif oyun modları. HEYECAN VERİCİ ÇOK OYUNCULU Sniper Elite’in ticari marka keskin nişancılığını, 6 özel tasarlanmış haritada 6 modda 12 oyuncuya kadar benzersiz rekabetçi oyuna taşıyın. Daha da fazla mod ve harita lansmandan sonra ÜCRETSİZ olarak yayınlanacak!

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalentBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalentBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close