OyunSimülasyon Oyunları

Satisfactory | Torrent İndir | Full İndir

Satisfactory | Torrent İndir | Full İndir

Satisfactory Torrent İndir

Türü: Simülasyon Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 3.80 GB

Çıkış Tarihi: 8 Haz 2020

Satisfactory, bir dizi keşif ve mücadele içeren birinci şahıs bir açık dünya fabrika inşa etme oyunudur. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın, yabancı bir gezegeni keşfedin, çok katlı fabrikalar yaratın ve taşıma bandı cennetine girin! Arazide devasa fabrikalar inşa ederek doğayı fethedin. İstediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde genişletin. Gezegen, kullanılmayı bekleyen değerli doğal kaynaklarla doludur. Bir FICSIT çalışanı olarak, bunların iyi bir şekilde kullanılmasını sağlamak sizin görevinizdir.OtomateFabrikalarınızı zarif bir mükemmellikle inşa edin veya tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için karmaşık konveyör bantları oluşturun. Uzak karakollarınıza ulaşmak için kamyonları ve trenleri otomatikleştirin ve sıvıları borularla taşıyarak doğru şekilde işlediğinizden emin olun. Her şey el emeğini en aza indirmekle ilgili! Yeni malzemeler aramak için keşif gezilerinde Keşfedin ve ExploitVenture’ı kullanın ve her şeyi en iyi şekilde kullandığınızdan emin olun. Doğa, hasat etmek için sizindir! Keşfi kolaylaştırmak için emrinizde araçlar, jetpack’ler, atlama pedleri ve daha fazlası var. Yerel yaban hayatına girmeniz durumunda, uygun güvenlik donanımını da donatın.ÖZELLİKLER • Açık Dünya: Benzersiz faunası ve canlıları ile Massage-2 (AB) b olan devasa (30 km2) yabancı gezegeni keşfedin. • Co- Op: Kendiniz bir fabrika kurun veya neşeyi arkadaşlarınızla paylaşın. Size kalmış! • Fabrika Binası: Birinci şahıs bakış açısıyla büyük bir fabrika inşa etme deneyimini yaşayın. Kişisel memnuniyetiniz için otomatikleştirin ve mükemmel hale getirin • Özelleştirme: Fabrikanızı kendi zevkinize göre özelleştirin. Yüksek rakımlarda veya geniş düzlüklerde inşa edin, size özel fabrikanızın yapımında neredeyse hiç sınır yoktur. • Araçlar: Dünyayı sınıfta gezinin. Atlama pedleri, fabrika arabaları, jetpack’ler, hipertüpler, kamyonlar veya trenler kullanın. Seçim senin!

https://youtu.be/QvWaV4qshZQ

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 or later (64-Bit)İşlemci: i5-3570 3.4 GHz 4 CoreBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: Dedicated graphics card, GTX 770 2GBDepolama: 15 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: Internet connection required for multiplayer. The game is in early access and minimum requirements may change.

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: TBDİşlemci: TBDEkran Kartı: TBDDepolama: TBD MB kullanılabilir alan

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close