Macera Oyunları

Rise of the Tomb Raider | Torrent İndir | Full İndir

Rise of the Tomb Raider | Torrent İndir | Full İndir

Rise of the Tomb Raider Torrent İndir

Türü: Macera

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 31.0 GB

Çıkış Tarihi: 9 Şub 2016

Rise of the Tomb Raider: 20 Yıl Kutlaması, temel oyunu ve yepyeni içeriğe sahip Season Pass’i içeriyor. Yeni “Blood Ties” hikayesinde Croft Manor’ı keşfedin, ardından “Lara’ın Kabusu” nda bir zombi istilasına karşı koruyun. Yeni çevrimiçi Co-Op Dayanıklılık modunda bir arkadaşınızla zorlu koşullarda hayatta kalın ve yeni “Extreme Survivor” zorluğuna cesaret edin. Ayrıca Tomb Raider III’ten esinlenen bir kıyafet ve silah ve 5 klasik Lara derisine sahiptir. Mevcut DLC, Baba Yaga: Cadı Tapınağı’nda eski bir terör barındıran yeni bir mezar keşfetmenize ve Soğuk Karanlık Uyanmış’taki enfekte yırtıcıların dalgalarıyla savaşmaya zorlayacaktır.KEY ÖZELLİKLER: Lara’nın Yolculuğu – Lara, onu yerleştiren eski bir gizemi ortaya çıkarır Trinity olarak bilinen acımasız bir örgütün artı işaretinde. Trinity’den önce sırrı bulmak için yarışırken, iz Kitezh’in Kayıp Şehri hakkında bir efsaneye yol açar. Lara, Trinity’den önce Kayıp Şehir’e ve gizli sırlarına ulaşması gerektiğini bilir. Bununla birlikte, ilk Tomb Raiding keşif gezisinde Sibirya’ya doğru yola çıktı.Kadına Karşı Vahşi – “Tomb Raider’ın Yükselişi” nde Lara sadece dünyanın dört bir yanından düşmanlarla değil dünyanın kendisiyle de savaşıyor. Hayvanları silah yapmak için avlayın ve yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir kaynaklar için süpürün. Lara’nın sınırlarını sonuna kadar zorlamasını gerektirecek hain koşullarla ve dengesiz manzaralarla dolu güzel düşmanca ortamlarla karşılaşacaksınız. Gerilla Savaşı – Düşmanı önlemek veya yayından kaldırmak için çevreyi avantajınıza göre kullanın, ağaçları ölçeklendirin ve su altında dalış yapın, Lara’nın teçhizatını, silahlarını ve cephanesini oyun tarzınıza gizlilikten silahlara, bomba patlatmaktan kaosa kadar, Lara’nın imzalı savaş yaylarını ve tırmanma baltasını kullanın. Mezar Baskınına Dön – Mezarlar geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi. “Tomb Raider’ın Yükselişi” nde, ölümcül tuzaklarla dolu devasa, hayranlık uyandıran antik alanları keşfedecek, dramatik çevre bulmacalarını çözecek ve keşfedilecek sırlarla dolu bir dünyayı ele geçirirken antik metinleri deşifre edeceksiniz.

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Mac OS X 10.13.4İşlemci: 2.3GHz Intel Core i5 or betterBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: 2GB Nvidia 680MX, 2GB AMD R9 M290, 1.5GB Intel Iris Graphics 540 or better (see notes for more details)Depolama: 27 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: The game is supported on the following Macs. To check your Mac model and when it was released, select About This Mac from the Apple menu on your menu bar. * All 13″ MacBook Pros released since 2016 * All 15″ MacBook Pros released since Late 2013 with a 2.3GHz processor or better * All 21.5″ iMacs released since 2017 * All 27″ iMacs released since Late 2013 (models with an Nvidia GT 755M graphics card are not officially supported) (1) * All Mac Pros released since Late 2013 1. Late 2012 models with a 2GB Nvidia 680MX graphics cards are also supported. ——— The following Macs are capable of running the game but do not consistently meet the standards required for official support. * All 15″ MacBook Pros released since Late 2013 * All 21.5″ iMacs released since Late 2013 with a 2.3GHz processor or better (models with an Nvidia 750M graphics card are not supported) ——— Please note for your computer to meet the minimum requirements it must match or better all elements of the listed system requirements. For more detailed specifications check the Feral website.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bitİşlemci: Intel Core i7-3770KBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 or NVIDIA GTX 970 1920x1080DirectX: Sürüm 11Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close