Program

Registry Finder | Torrent İndir | Full İndir

Registry Finder Torrent İndir

Türü: Program

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 4 MB

Registry Finder, bilgisayar kullanıcılarının yararlanabilmesi içi geliştirilen ücretsiz, basit ve yararlı bir kayıt defteri programı. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan bu program çok karışık olan kayıt defteri içerisinde aradıklarınızı kolayca bulma olanağı sunuyor. Fakat daha da güzel olan ise programın dosya bulma haricinde kayıt defteri dosyalarını düzenleyebiliyor olması.

Kayıt defteri içerisinde yer edinen anahtar ve değerleri oluşturma, silme ve yine adlandırma ya da değerlendirme işlemlerinin tüm bunların son derece basit olarak yapabileceğiniz program aslen bilgisayar kullanımı konusunda deneyimli kişilere hitap ediyor diyebilirim. Her ne kadar programın arayüzü ve kullanımı basit olsa da bilgisayar, çok haşır neşir olmayan bir kullanıcıysanız program size karışık gelebilir. Bu tür durumlarda mevzuya hakim olan tanıdıklarınızdan yardım alarak yine bu programla lüzumlu düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde meydana getirdiğiniz tüm değişiklikleri geri ya da ileri alma seçenekleri de sunan program kayıt defterinde aramış olduğunuzu bulma ve düzenleme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi. Hemen ücretsiz indirip denemenizde yarar var.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

CreationEpic

Kendini yenilemeyen, mazide kalmaya mahkumdur. Yenilikçi bir adam.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close