Açık DünyaOyun

Red Dead Redemption 2 | Torrent İndir | Full İndir

Red Dead Redemption 2 | Torrent İndir | Full İndir

Red Dead Redemption 2 Torrent İndir

Türü: Açık Dünya Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 87.32 GB

Çıkış Tarihi: 5 Ara 2019

Amerika, 1899.

Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçak kanun kaçağıdır. Federal ajanlar ve ulustaki en iyi ödül avcıları peşlerinde toplanırken, çete hayatta kalmak için Amerika’nın engebeli topraklarını soymak, çalmak ve savaşmak zorundadır. Derinleşen iç bölünmeler çeteyi parçalamakla tehdit ederken, Arthur kendi idealleri ile onu yetiştiren çeteye olan sadakati arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Artık ek Hikaye Modu içeriği ve tam özellikli bir Fotoğraf Modu sunan Red Dead Redemption 2, oyuncuların sınırda kendi benzersiz yollarını çizmek için bir dizi rol üstlendiği Red Dead Online’ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim de içeriyor. Aranan suçluları bir Ödül Avcısı olarak takip ediyorlar, bir Tüccar olarak bir iş kuruyorlar, bir Koleksiyoncu olarak egzotik hazineleri ortaya çıkarıyorlar veya bir Moonshiner olarak bir yeraltı içki fabrikasını işletiyorlar ve çok daha fazlasını yapıyorlar.

Daha derin daldırma için tüm yeni grafiksel ve teknik geliştirmelerle, PC için Red Dead Redemption 2, artan çekme mesafeleri dahil olmak üzere bu devasa, zengin ve ayrıntılı dünyanın her köşesini hayata geçirmek için bilgisayarın gücünden tam olarak yararlanıyor; daha iyi gündüz ve gece aydınlatması için daha yüksek kaliteli küresel aydınlatma ve ortam kapanması; tüm mesafelerde geliştirilmiş yansımalar ve daha derin, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler; her bitki ve hayvanda daha fazla gerçekçilik için mozaikli ağaç dokuları ve geliştirilmiş çim ve kürk dokuları.

Red Dead Redemption 2 for PC aynı zamanda HDR desteği, 4K çözünürlük ve ötesinde üst düzey ekran kurulumlarını çalıştırma yeteneği, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha hızlı kare hızları ve daha fazlasını sunar.

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)İşlemci: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GBAğ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 150 GB kullanılabilir alanSes Kartı: Direct X Compatible

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 10 – April 2018 Update (v1803)İşlemci: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500XBellek: 12 GB RAMEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GBAğ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 150 GB kullanılabilir alanSes Kartı: Direct X Compatible

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close