Aksiyon OyunlarıOyun

Monster Hunter: World | Torrent İndir | Full İndir

Monster Hunter: World | Torrent İndir | Full İndir

Monster Hunter World Torrent İndir

Türü: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 93.5 GB

Çıkış Tarihi: 9 Ağu 2018

Yeni bir dünyaya hoş geldiniz! Avcı rolünü üstlenin ve üstünlüğü ele geçirmek için manzarayı ve çeşitli sakinlerini kullanabileceğiniz canlı, nefes alan bir ekosistemde vahşi canavarları öldürün. Tek başına veya en fazla üç oyuncuyla birlikte avlanın ve düşmüş düşmanlardan toplanan malzemeleri yeni teçhizatlar yapmak ve daha da büyük, daha kötü canavarlarla savaşmak için kullanın! GİRİŞ Genel Bakış Destansı yerlerde devasa canavarlarla savaşın. Çeşitli habitatlarda canavarları avlamak için görevler. Bu canavarları yok edin ve daha tehlikeli canavarları avlamak için daha güçlü silahlar ve zırhlar yaratmak için kullanabileceğiniz malzemeleri alın. Serinin en son oyunu Monster Hunter: World’de siz Sürprizler ve heyecanla dolu yeni bir dünyada canavarları avlamak için elinizdeki her şeyi kullanarak nihai av deneyiminin tadını çıkarabilir. Bu gizemli fenomenin derinliklerine inmek için Lonca, Araştırma Komisyonu’nu kurdu ve onları büyük filolar halinde Yeni Dünya’ya gönderiyor. Komisyon Beşinci Filosunu gönderirken Devasa yaşlı ejderha Zorah Magdaros’un peşinde olan bir avcı, hayal edebileceklerinden daha büyük bir yolculuğa çıkmak üzeredir.ECOSYSTEMA Hayat Soluyan Dünya Vahşi yaşamla dolu çeşitli yerler vardır. Bu bölgelere yapılan keşifler, ilginç keşiflere yol açacaktır.HUNTINGA Diverse Arsenal ve Vazgeçilmez Bir Ortak Ekipmanınız, Yeni Dünya’da kendinize bir yer açmanız için gereken gücü verecektir. her birinin kendine özgü özellikleri ve saldırıları olan bertaraf. Pek çok avcı birden fazla türde uzmanlık kazanırken, diğerleri bir tanede ustalaşmayı tercih ediyorlar. Ayak izleri ve yarıklar gibi canavar izleri, her yeri işaret ediyor. Gözcüleriniz bir canavarın kokusunu hatırlayacak ve sizi yakındaki diğer izlere yönlendirecek. Ve daha fazla parkur topladıkça, Scoutflies size daha da fazla bilgi verecektir.Slinger The Slinger, bir avcı için vazgeçilmez bir araçtır ve her yerden toplanabilecek taşlar ve cevizlerle kendinizi silahlandırmanıza izin verir. Saptırma taktiklerinden kısayollar oluşturmaya, Slinger’ın çeşitli kullanımları vardır ve yeni ve ilginç yollarla avlanmanıza izin verir. Özel Araçlar Özel araçlar, sınırlı bir süre için güçlü efektleri etkinleştirir ve bir seferde iki adede kadar takılabilir. Kullanımı basittir, tıpkı ava çıkardığınız diğer öğeler gibi seçilebilir ve etkinleştirilebilir Palicoes Palicoes, avcıların sahadaki güvenilir yoldaşlarıdır ve çeşitli saldırı, savunma ve onarıcı destek yeteneklerinde uzmanlaşmıştır. Beşinci Filoya, diğer herhangi bir avcı kadar Komisyon’un dürüst bir üyesi kadar gururla katılır.

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz or AMD FX™-6300Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB)DirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 48 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c)

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or Intel® Core™ i3 8350 4GHz or AMD Ryzen™ 5 1500XBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) or AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB)DirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 48 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)

1 1 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close