Dövüş OyunlarıOyun

Marvel vs Capcom: Infinite | Torrent İndir | Full İndir

Marvel vs Capcom: Infinite | Torrent İndir | Full İndir

Marvel vs Capcom Infinite Torrent İndir

Türü: Dövüş Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 58.2 GB

Çıkış Tarihi: 19 Eyl 2017

GAMEPLAY GENEL BAKIŞ İki katlı evren arasındaki destansı çatışma, çok saygı gören aksiyon dövüş oyun serisinin bir sonraki dönemi olan Marvel vs. Capcom: Infinite ile geri dönüyor. Marvel ve Capcom evrenleri daha önce hiç olmadığı gibi çarpışıyor, ikonik karakterler aksiyon dolu oyuncu-oyuncu dövüşü için bir araya geliyor.İki şirket arasında paylaşılan bir vizyonla hayal edilen ve yaratılan Marvel vs. hem yeni oyuncular hem de uzun süredir hayranlar için tek oyunculu modlar ve zengin çok oyunculu içerik. Tek oyunculu Arcade, Eğitim ve Görev modlarına ek olarak, görsel olarak çarpıcı ve sürükleyici bir sinematik Hikaye Modu, oyuncuları uğursuz yeni bir tehdit olan Ultron Sigma’ya karşı hayatta kalmak için savaşırken her iki evrenin merkezine yerleştirecek. Marvel vs. Capcom: Infinite, Marvel tarafından Captain Marvel ve Iron Man ve Capcom’dan Ryu ve Mega Man X dahil olmak üzere her iki evrenden ikonik konumların ve hayranların en sevdiği karakterlerin bir kombinasyonunu vurgulamak için inşa ediliyor. Oyuncuların en sevdikleri Marvel ve Capcom karakterlerini seçtiği ve franchise’da daha önce hiç görülmemiş yeni oynanış dinamiklerine izin veren erişilebilir ve serbest biçimli 2’ye 2 takım savaşlarına girdiği çağlar için yepyeni geçiş çatışmasında bir kez daha. Güç: Savaşın sonucunu etkilemek için Marvel Evreninden altı güçlü Sonsuzluk Taşından birini seçin. Her Sonsuzluk Taşı, savaşın gidişatını hızla değiştirebilecek benzersiz yetenekler ve güçlü oyun değiştiren efektlerle karakterleri özelleştirecek. İkonik Kahramanlar: Duyuru listesine daha fazla karakter (Kaptan Marvel, Demir Adam, Kaptan Amerika, Ryu, Mega Man X ve Morrigan) katılır. ) Hulk, Thor, Hawkeye, Rocket Raccoon, Chun-Li, Strider Hiryu, Chris Redfield ve Ultron da dahil olmak üzere hayatta kalma savaşında, mevcut kadroyu 14 karaktere çıkarıyor ve gelecekte daha fazla açıklanacak. Kahramanlar ve kötü adamlar, birleşik dünyalarını uğursuz yeni bir tehdit olan Ultron Sigma’dan kurtarmak için birlikte savaşırken Marvel ve Capcom evrenleri çarpışıyor. Marvel Evreninden Ultron ve Capcom Evreninden Sigma olarak bilinen robotik düşmanların bir kombinasyonu olan bu psikotik kötü adam, tüm organik yaşamı bir sibernetik virüsle enfekte etme konusunda takıntılıdır. Tarihin en büyük savaşçı topluluğu artık Ultron Sigma’ya karşı savaşmak ve yeni oluşan dünyalarını kurtarmak için birleşmelidir.Erişilebilir Tek Oyunculu İçerik: Oyuncular, sinematik hikaye deneyimine ek olarak, Eğitim de dahil olmak üzere çeşitli erişilebilir tek oyunculu modlarda becerilerini geliştirebilirler. , Görev ve Arcade modları. Geniş Çok Oyunculu Özellikler: Sıralı ve sıradan maçlar, küresel liderler ve seyirci modlu çevrimiçi lobiler dahil olmak üzere sağlam çevrimiçi modlar ve içerik, genel deneyimi derinleştirir.

 

 

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bitİşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHzBellek: 6 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 480, GTX 570, GTX 670, or betterDirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 59 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectSound Supported (DirectX® 9.0c or more)

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)İşlemci: Intel Core i5-4690K @3.50GHz or AMD FX-9370Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon R7 370DirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 59 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectSound Supported (DirectX® 9.0c or more)

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close