OyunSavaş Oyunları

Insurgency Sandstorm | Torrent İndir | Full İndir

Insurgency Sandstorm | Torrent İndir | Full İndir

Insurgency Sandstorm Torrent İndir

Türü: Savaş Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 40.3 GB

Çıkış Tarihi: 12 Ara 2018

Insurgency: Sandstorm, ölümcül yakın mesafe savaşına ve hedef odaklı çok oyunculu oynanışa dayanan takım tabanlı, taktik bir FPS’dir. Bağımsız çıkış yapan FPS Insurgency’nin devamı niteliğindeki Sandstorm yeniden doğdu, geliştirildi, genişletildi ve her yönden daha büyük. Becerinin ödüllendirildiği ve takım çalışmasının savaşı kazandığı modern savaşın yoğunluğunu yaşayın. Korkuyu yeniden türe sokan ölümcül balistik, hafif saldırı araçları, yıkıcı topçu silahları ve HDR ses ile sert bir dövüş tasvirine hazırlanın Terörü modern dövüşe sokan yoğun bir atmosfer Savaşın parçaladığı savaşın içinden geçerken hızlı ve dikkatli hareket edin Ortadoğu’da kurgusal çağdaş bir çatışmanın ortamları. Ölüm hızlı gelir, mühimmat dikkatli bir şekilde yönetilmeli ve zafere giden her adımda çevre taktiksel olarak yönlendirilmelidir.İsyan: rafine ve genişletilmiş Bir İsyan oyununda ilk kez, karakterinizi çeşitli kıyafet setleri ve üniformalarla gaziliğinizi gösterecek şekilde özelleştirin , aksesuarlar ve karakter sesleri. Ekibinizle ateş desteğini koordine edin, araca monteli makineli tüfeklerle düşmanlarla mücadele edin ve küçük ölçekli yüksek hızlı rekabetçi maçlarda kafa kafaya gidin. Düşmana üstünlük sağlamak, üstünlük sağlamak ve zekayı alt etmek için yeni silahlar ve yeni yükseltmeler kullanın.Gerçek savaşta Direniş’in en atmosferik nişancı olarak takdirini sürdüren Sandstorm, zorlu yakın mesafe savaşını yepyeni bir gerçekçilik çağına taşımak için Unreal 4 üzerine inşa edildi. Beceri ödüllendirilir ve hayatta kalmak en önemli şeydir. Her kurşunu hissedin ve her etkiden korkun. Temel Özellikler Şimdi 5 milyon adet satılan indie çıkışlı FPS Insurgency’ye denk. Sandstorm her yönden yeniden doğar, gelişir, genişler ve daha da büyür. Savaşa dayanıklılığınızı göstermek için karakter ve silah özelleştirmesi.Gerçekçi ekip çalışması için konumsal sesli sohbete sahip benzersiz ses tasarımı ve sizi savaş alanına götürmek için kalp atışlarını hızlandıran ortam sesi. ve hava desteğini çağırın. 16’ya kadar 16 oyunculu oyun modlarında geniş haritalarda savaş veya AI’ya karşı 8 oyunculu kooperatif, şimdi makineli tüfekle takılı sürülebilir araçlarla. Eşleştirme, yayın kullanıcı arayüzü gibi rekabetçi çok oyunculu özellikler ve tekrarlar.

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)İşlemci: Intel Core i5-4440 (3.10GHz)/AMD FX-6300 (3.50GHz)Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760/AMD Radeon HD 7970DirectX: Sürüm 11Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)İşlemci: Intel Core i7-8700 (3.20GHz)/AMD Ryzen 7 2700 (3.20GHz)Bellek: 16 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980/AMD Radeon R9 390XDirectX: Sürüm 11Depolama: 40 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: SSD is recommended.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close