Aksiyon

Hunt: Showdown | Torrent İndir | Full İndir

Hunt: Showdown | Torrent İndir | Full İndir

Hunt Showdown Torrent İndir

Türü: Aksiyon

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 36.5 GB

Çıkış Tarihi: 27 Ağu 2019

Vahşi, kabus canavarları Louisiana bataklıklarında dolaşıyor ve dünyayı korkunç varlıklarından kurtarmak için bağlı bir grup güçlü ödül avcısının parçasısınız. Bu yaratıkları dünyamızdan uzaklaştırın ve size cömertçe ödeme yapılacak ve daha korkunç ve güçlü silahlar alma şansı vereceksiniz. Başarısız olursanız, ölüm sizi hem karakterden hem de donanımdan keser. Bununla birlikte, deneyiminiz her zaman Bloodline olarak adlandırılan avcı havuzunuzda kalır. YÜKSEK RİSK, YÜKSEK ÖDÜL, YÜKSEK GERGİNLİKHunt’ın rekabetçi, maç tabanlı oynanışı PvP ve PvE öğelerini, hayatınızın, karakterinizin, ve donanımınız daima hatta. Her bir Bounty Hunt maçının başında, en fazla 12 oyuncu korkunç hedeflerini takip etmeye başladı. Hangi modu ve takım seçeneklerini seçtiğinize bağlı olarak, bu 12 solo oyuncu ve iki veya üç kişilik takımların bir kombinasyonunu içerecektir. Bunlardan birini bulup yenilgiye uğrattıklarında bir ödül alacaklar ve haritada kalan her Hunter için anında hedef olacaklar. Arkanızı izlemezseniz, içinde bir bıçak görürsünüz ve son hafızanız, ödülünüzle birlikte uzaklaşan birinden olacaktır. Risk ne kadar yüksek olursa, ödül o kadar yüksek olur – ancak tek bir hata size her şeye mal olabilir. azalan bir ödül havuzu. Son avcıya ilk Avcı enerjisini emer, ancak görevi tamamlamak için son sayımdan aşağıya hayatta kalmalıdır – diğer Avcılar onları çıkarmaya ve ödülü kendileri almaya çalışır. Zamanlayıcı bittiğinde kazanan Avcılarını tutar, geri kalanı yok olur. Bir karakter ölebilirse de, deneyimleri diğer Avcılarınıza uygulanabileceği Bloodline’ınıza aktarılacaktır. Haritadan canlı çıkarsanız, kazandığınız parayı ve deneyimi yeni Avcıları kitlemek ve bir sonraki maça hazırlanmak için kullanabileceksiniz. Ölürsen, deneyiminden başka her şeyi kaybedersin. KOYU SIGHTDark Sight, Avcıların dünyalar arasındaki perdeyi görmesini sağlayarak, ölümlü gözlerle başlatılanları göremediğini gösterir. Canavarları izlerken Dark Sight’ı kullanın, hayalet bir ışık sizi bir sonraki hedefinize doğru yönlendirecektir. Dark Sight ayrıca bir ödül taşıyan oyuncuları işaretleyerek kaçmaya çalışırken onları pusuya karşı daha savunmasız hale getirir.

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 64bitİşlemci: Intel i5-4590 @ 3.3GHz (4th Generation) or AMD Ryzen 3 1200Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R7 370DirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 20 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatible audio cardİlave Notlar: Best experienced with headphones

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 10 64 bitİşlemci: Intel i5-6600 @ 3.3Ghz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400Bellek: 12 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390XDirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 20 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatible audio cardİlave Notlar: Best experienced with headphones

3 2 votes
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal1244
22 saat önce

Sorunsuz çalıştı bazı arkadaşların dediklerine aldanmayın. Teşekkürler

kemal
2 gün önce

sanırım ben çözüm buldum gibi arkadaşlar indirmesi %99.2 de kalanlar için bende dahil.ilkönce indirilen dosyalara baktım arkadaşlar %99.2 de sadece 22 ve 24.partı indirmemiş ve bağlantı kopmuş değil mi sizde inceleyin bakın öyle olacak.Sonra bağlantıyı komple iptal edin indirilen dosyaları kes yapıştırla başka yere yapıştırın ve sonra tekrar baştan sadece inmeyen 22-24.partları (%99.2 ye gelipte durduğunda inmeyen partları) sıfırdan seçip sadece o iki partı indirmeye başlayın bağlanıp indiirmeye başlıyor.Bu şekilde çözdüm olayı ben.eğer inerse isteyene yüklerim %99.2 de ki inmeyen o iki partı.

muzaffer
3 gün önce

Teşekkürler <3

ANON
ANON
3 gün önce

Online olarak oynanıyormu acaba

NIGGS
Editor
3 gün önce
Reply to  ANON

Hayır oynayamazsınız.

Fatih
Fatih
27 gün önce

99.2 de kaldı. İlgilenseniz guzel olur linkle. ( diskte yer var )

NIGGS
Editor
26 gün önce
Reply to  Fatih

Diskte yer varsa herhangi bir hata almamanız gerekiyor. Bağlantınızı kontrol edip torrent uygulamanızı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Eğer sorununuz hala devam ederse torrentsehri@gmail.com üzerinden teknik destek alabilirsiniz.

Fatih
Fatih
26 gün önce
Reply to  NIGGS

Diskte yer var. Dünden beri açık Torrent. Yönetici olarak çalıştırdım zaten. Yok kaldı orada. Mail attım SS ile birlikte.

CreationEpic
Yönetici
25 gün önce
Reply to  Fatih

Mail yoluyla dönüş yapıldı.

muhammed
muhammed
1 ay önce

torrenti yenilermisin şaka gibi yav % 99,8 de kaldı 200 megabayt kaldı inmiyor deli olacam 1 haftadır

NIGGS
Editor
1 ay önce
Reply to  muhammed

Torrent testerlarımız tarafınca test edilip onaylanmıştır. Diskinizde oyunu yükleyebilecek kadar boş alan olmasına dikkat edin. Eğer yeterli alan var ise Torrent uygulamanızı yönetici olarak başlatıp güncel bir tracker kullanmayı deneyin.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close