Aksiyon OyunlarıOyun

Half-Life 2 | Torrent İndir | Full İndir

Half-Life 2 | Torrent İndir | Full İndir

HalfLife 2 Torrent İndir

Türü: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 2.81 GB

Çıkış Tarihi: 16 Kas 2004

1998. HALF-LIFE, güçlü aksiyon ve sürekli, sürükleyici hikaye anlatımının birleşimiyle oyun endüstrisinde bir şok yaratır. Valve’in ilk oyunu, PC Gamer tarafından “Şimdiye Kadarki En İyi PC Oyunu” seçilme yolunda 50’den fazla yılın oyunu ödülü kazandı ve dünya çapında satılan sekiz milyondan fazla perakende satış birimi ile bir franchise başlattı.

ŞİMDİ. Half-Life 2, orijinalin gerilim, meydan okuma ve içgüdüsel yükünü alarak, şaşırtıcı yeni gerçekçilik ve duyarlılık ekleyerek, oyuncunun varlığının etrafındaki her şeyi, fiziksel çevreden davranışlara, hatta duygulara kadar etkilediği bir dünyanın kapısını açar. hem dostların hem de düşmanların.

Oyuncu, kendisini uzaylı istilasına uğramış bir Dünya’da kemiğe toplanmış, kaynakları tükenmiş, nüfusu azalan halde bulan araştırma bilimcisi Gordon Freeman’ın levyesini tekrar alır. Freeman, dünyayı Black Mesa’da açığa çıkardığı yanlıştan kurtarmanın vazgeçilmez rolüne giriyor. Ve değer verdiği birçok insan ona güveniyor.

Half-Life 2’nin yoğun, gerçek zamanlı oynanışı, yalnızca Valve’ın yeni tescilli motor teknolojisi Source® ile mümkün hale geldi. Kaynak, aşağıdaki konularda önemli geliştirmeler sağlar:

Karakterler: Gelişmiş yüz animasyon sistemi, şimdiye kadar görülen en sofistike oyun içi karakterleri sunar. 40 farklı yüz “kası” ile insan karakterleri, tüm insani duyguları aktarır ve oyuncuya akıcılık ve zeka ile yanıt verir.
Fizik: Çakıl taşlarından suya, 2 tonluk kamyonlara, kütle, sürtünme, yerçekimi ve kaldırma kuvveti kanunlarına uydukları için beklendiği gibi yanıt verirler.
Grafikler: Pixar’da Toy Story® ve Monster’s, Inc.® gibi filmler oluşturmak için kullanılan gibi, kaynağın gölgelendirici tabanlı oluşturucusu, bir video oyununda şimdiye kadar görülen en güzel ve gerçekçi ortamları yaratır.
AI: Ne arkadaşlar ne de düşmanlar körü körüne savaşa hücum ediyor. Tehditleri değerlendirebilir, zorlu arazilerde gezinebilir ve ellerinde olan her şeyden silah üretebilirler.

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7, Vista, XPİşlemci: 1.7 GhzBellek: 512 MB RAMEkran Kartı: DirectX 8.1 level Graphics Card (requires support for SSE)Depolama: 6500 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7, Vista, XPİşlemci: 1.7 GhzBellek: 512 MB RAMEkran Kartı: DirectX 8.1 level Graphics Card (requires support for SSE)Depolama: 6500 MB kullanılabilir alan

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close