Simülasyon Oyunları

Frostpunk | Torrent İndir | Full İndir

Frostpunk | Torrent İndir | Full İndir

Frostpunk Torrent İndir

Türü: Simülasyon

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 11.11 GB

Çıkış Tarihi: 24 Nis 2018

Season Pass’i satın alın ve Frostpunk’un donmuş dünyasına daha da fazla keşfe çıkın. Bu geçişle, RIFTS’e anında erişim ve 2020’de gelen iki büyük genişletme dahil olmak üzere, bu sezon yaklaşan tüm oyun içeriğine erişebileceksiniz. DAHA FAZLA SEZON GEÇMİŞİ INFOTHE CITY ZORUNLU OLMALIDIR Bu Benim Savaşım, ısının hayat anlamına geldiği ve her kararın bir bedeli olduğu bir toplum hayatta kalma oyunudur. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar ezici soğuk algınlığına karşı koymak için buharla çalışan teknoloji geliştiriyorlar. Dünyadaki son şehri inşa etme ve topluluğunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli araçları sağlama göreviyle karşı karşıyasınız. Optimizasyon ve kaynak yönetimi genellikle empati ve düşünceli karar verme ile çatışır. Şehir ve toplum yönetimi hükümdarın zamanının çoğunu tüketecek olsa da, tarihini ve bugünkü durumunu anlamak için bir noktada dış dünyanın keşfi gereklidir.Toplumunuzun hayatta kalmasını sağlamak için hangi kararları alacaksınız? Sınıra zorlandığında ne yapacaksın? Ve bu süreçte kimler olacak? HUKUK OLUN Büyüyen toplumunuzun varlığını düzenleyen yasalar oluşturun. Çalışma rutinlerine, sağlık hizmetlerine, yiyecek tedarikine ve günlük yaşamın diğer önemli yönlerine karar verin. Umutlarını ve memnuniyetlerini koruyun – toplumunuzun ahlaki durumu, onları beslenmiş ve güvende tutmak için temel araçları güvence altına almak kadar önemlidir. TOPLUMUNUZU ŞEKİLİN Bir dönüm noktasına ulaşırsanız, halkınızın yolunu belirlemekten çekinmeyin. Onlara demir yumrukla hükmetmeli misin … yoksa onlara şefkat ve inanç yolu göstermeli misin?

 

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bitİşlemci: 3.2 GHz Dual Core ProcessorBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAMDirectX: Sürüm 11Depolama: 8 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatibleİlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and – if you’re using Windows 7 or 8 – that you have the KB4019990 update applied.

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bitİşlemci: 3.2 GHz Quad Core ProcessorBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAMDirectX: Sürüm 11Depolama: 8 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatibleİlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and – if you’re using Windows 7 or 8 – that you have the KB4019990 update applied.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close