Aksiyon OyunlarıDüşük Özellikli OyunlarOyun

FINAL FANTASY VII | Torrent İndir | Full İndir

FINAL FANTASY VII | Torrent İndir | Full İndir

FINAL FANTASY VII Torrent İndir

Türü: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 1.70 GB

Çıkış Tarihi: 4 Tem 2013

Mega holding Shinra Inc. tarafından kontrol edilen bir şehir olan Midgar’da, 1 Nolu Mako Reaktörü bir asi grup olan AVALANCHE tarafından havaya uçuruldu. AVALANCHE, emici bir organizasyon olan Shinra Inc.’e karşı bir isyan başlatmak için gizlice kuruldu. Mako enerjisi, gezegenin doğal kaynaklarını yok ediyor. Shinra’nın seçkin muharebe gücü SOLDIER’ın eski bir üyesi olan Cloud, Mako Reaktörünün bombalanmasına karışmıştı.Can Cloud ve AVALANCHE gezegeni devasa, zorlu düşman Shinra Inc.’den koruyor. , şimdi yepyeni çevrimiçi özelliklerle! Başarılar – İster deneyimli bir FINAL FANTASY VII tecrübeli olun, ister bu RPG klasiğini ilk kez keşfedin, oyun içi başarılarınızı gösterin ve kilidini açabileceğiniz 36 yepyeni başarı ile oyun becerilerinizi test edin. Nihai FINAL FANTASY hayranının kim olduğunu öğrenmek için profilinizi çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla paylaşın. ‘ Bulutta Kayıtlar – Evden uzaktaysanız veya oynamak için farklı bir bilgisayar kullanıyorsanız, nerede olursanız olun FINAL FANTASY VII’nin keyfini çıkarın. FINAL FANTASY VII’de buluta kaydetme desteği ile oyun ilerlemenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz (İnternet Bağlantısı gerektirir. Kayıtlar herhangi bir anda en fazla 3 bilgisayar arasında aktarılabilir). Character Booster – Kendinizi zor bir bölümde sıkışmış veya o hayati Phoenix Down’ı satın alacak paranız olmadığını mı buldunuz? Character Booster ile HP, MP ve Gil seviyelerinizi maksimum seviyeye çıkarabilir, bunların hepsini tek bir düğmeye basarak maceranızın tadını çıkarmanız için bırakabilirsiniz. PC için optimize edildi – FINAL FANTASY VII, en son donanımı ve Windows İşletim Sistemlerini destekleyecek şekilde güncellendi. Kayıt dosyalarınızı yedeklemek için FINAL FANTASY VII başlatıcısındaki Ağ Ayarları panelinde Bulut Tasarrufu özelliğini açmayı unutmayın. Oyunun kaldırılması, PC’nizde yerel olarak depolanan tüm kaydetme dosyalarını silecektir.

https://youtu.be/utVE4aUKYuY

 

 

MİNİMUM:

OS:Microsoft Windows XP/Vista/7 (32/64bits) Processor:2GHz Memory:1 GB RAM Graphics:DirectX 9.0c-compatible graphic card DirectX®:9.0c Hard Drive:3 GB HD spaceRequires a Square Enix account.

ÖNERİLEN:

OS:Microsoft Windows XP/Vista/7 (32/64bits) Processor:2GHz Memory:1 GB RAM Graphics:DirectX 9.0c-compatible graphic card DirectX®:9.0c Hard Drive:3 GB HD spaceRequires a Square Enix account.

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

NIGGS

TWD severim

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close