Korku Oyunları

Alien: Isolation | Torrent İndir | Full İndir

Alien: Isolation | Torrent İndir | Full İndir

Alien: Isolation Torrent İndir

Türü: Korku

Platform: PC

Dil: İngilizce

Boyut: 23.72 GB

Çıkış Tarihi: 6 Eki 2014

Alien’de korkunun gerçek anlamını keşfedin: Sürekli dehşet ve ölümcül tehlike atmosferinde bir hayatta kalma korkusu olan İzolasyon. Ellen Ripley’in kızı Alien ™ olaylarından on beş yıl sonra Amanda, annesinin ortadan kaybolmasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için umutsuz bir hayatta kalma mücadelesine girer. panikli, umutsuz bir nüfus ve öngörülemeyen, acımasız bir Uzaylı tarafından her taraf. Sürekli mevcut ölümcül bir tehdidin üstesinden gelin – Kalıcı korkuyu gerçekten dinamik ve reaktif olarak deneyimleyin Alien, sizi avlamak ve her hareketinize cevap vermek için duyularını kullanır. Hayatta kalmak için geliştirin – Hack sistemleri, hayati kaynaklar için tasfiye edin ve durum. Bir gizem ve ihanet dünyasını keşfedin – Alanın kenarlarında devredilen bir ticaret istasyonu olan Sevastopol’un ayrıntılı ortamına dalın. Korku ve güvensizlikten korkan bir dünyada zengin bir sakinle karşılaşmak. Dünya’dan ayrıldığında Ellen Ripley, kızı Amanda’ya 11. doğum günü için eve döneceğine söz verdi. Amanda onu bir daha asla görmedi. 15 yıl sonra, şimdi bir Weyland-Yutani çalışanı olan Amanda, annesinin gemisi Nostromo’nun uçuş kaydedicisinin Sevastopol uzak ticaret istasyonunda kurtarıldığını duyuyor. Sonunda ne olduğunu anlaması cazibesi karşı koymak için çok fazla. Mürettebat Sivastopol’a vardığında, bir şeyler umutsuzca yanlış buluyorlar. Her şey bilinmeyen bir tehditle bağlantılı gibi görünüyor, gölgelerin derinliklerini takip ediyor ve öldürüyor. Annesi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Amanda, onları ayıran aynı korkutucu şeyle yüzleşmek zorunda kalır.

 

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: macOS 10.10.4İşlemci: 2GHz Intel Core i5 or greaterBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: 1GB AMD 5750, 1GB Nvidia 650M, 1.5 GB Intel Iris Pro 5200 (See Notes for more details)Depolama: 35 GB kullanılabilir alanİlave Notlar: The game is supported on the following Macs. To check your Mac model and when it was released, select About This Mac from the Apple menu on your menu bar. * All 13” MacBook Pros released since 2016 * All 15” MacBook Pros released since Mid 2012 with a 1GB graphics card or better * All 21.5” iMacs released since Late 2013 (Models with an Intel HD5000 graphics card are not supported.) * All 27” iMacs released since Mid 2010 with a 1GB graphics card or better * All Mac Pros released since Late 2009 Please note for your computer to meet the minimum requirements it must match or better all elements of the listed spec. For more detailed specifications check the Feral website.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)İşlemci: AMD: Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz or Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Core, 3.0 GHzBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660)DirectX: Sürüm 11Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 35 GB kullanılabilir alan

0 0 vote
Article Rating

İndirme linkine tıkladıktan sonra reklamı geçin ardından direkt olarak .torrent dosyanız inecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Paylaşımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close